Konsultacje

KONSULTACJE W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2018-2019

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

Dzień

Godzina

Sala

1.

Bekiesz Agnieszka

język angielski

środa

16.10-17.00

10A

2.

Bluszcz Agnieszka

matematyka

wtorek

czwartek

8.00-8.45

16.00-17.00

23

3.

Bobowicz Marcin

religia

czwartek

15.25-16.10

9

4.

Czajka Marcin

wychowanie fizyczne

poniedziałek

15.30-17.00

sala gim.

5.

Czekatowska Anna

biologia

czwartek

16.15-17.00

31

6.

Czerkawska Beata

edb

poniedziałek

14.20-15.05

13

7.

Czernicka Agnieszka

wychowanie fizyczne

czwartek

14.30-15.20

sala gim.

8.

Ćwik Paulina

język polski

czwartek

14.35-15.20

32

9.

Dąbrowska Joanna

język angielski

poniedziałek

14.35-15.20

świetlica

10.

Dudziak Violetta

język polski

czwartek

16.15-17.00

34

11.

Ejchart Aleksandra

język angielski

piątek

15.00-15.45

15

12.

Fligier Katarzyna

język francuski

piątek

15.00-16.00

36

13.

Gajewska Anna

język niemiecki

wtorek

16.10-17.00

35

14.

Głomba Maja

język angielski

poniedziałek

13.40-14.25

świetlica

15.

Hyjek Anida

język angielski

wtorek

15.00-16.00

16

16.

Jakóbczak – Muszyńska Sylwia

historia/his

wtorek

16.15-17.00

14

17.

Janecka – Mastalerz Sabina

matematyka

poniedziałek

16.15-17.00

25

18.

Jarmolińska – Tertel Anna

fizyka

czwartek

14.30-16.15

21

19.

Kaliszewska Joanna

geografia/edb

czwartek

16.10-16.55

13

20.

Kapała Monika

podstawy przedsięb.

poniedziałek

16.15-17.00

8

21.

Kosarzycka – Łojko Ewa

biologia

chemia, etyka

wtorek

17.00-17.45

31

22.

Kowalska Diana

matematyka

wtorek

16.15-17.

23

23.

Krassowska Dorota

matematyka

czwartek

16.15-17.00

22

24.

s. Kraśner Anna

religia

wtorek

16.15-17.00

9

25.

Kuca Robert

wychowanie fizyczne

piątek

14.30-1530

sala gim.

26.

Kwiatkowska Anna

język polski/język niemiecki

wtorek

piątek

13.10-14.10

14.30-15.15

33

33

 

27.

Maciejewski Paweł

wychowanie fiz./

informatyka

środa

15.30-16.30

sala gim.

28.

Maj Małgorzata

biologia

przyroda

czwartek

15.20-16.05

31

29.

Makara – Franczyk Aleksandra

język angielski

poniedziałek

16.05-16.50

10B

30.

Malina – Tyda Barbara

język niemiecki/wos

czwartek

14.35-15.20

12

31.

Malinowska Donata

język niemiecki

poniedziałek

14.30-15.30

stołówka

32.

Malon Maciej

his/geografia

piątek

14.30-15.15

14

33.

Markowska Agnieszka

chemia

czwartek

16.10-17.00

11

34.

Nowakowska Magdalena

język niemiecki

środa

15.30-17.30

35

35.

Olichwer Gabriel

język angielski

czwartek/
środa

16.10-16.55

świetlica

36.

Psikus Aneta

język niemiecki

poniedziałek

14.30-15.15

30

37.

Raczyńska Katarzyna

fizyka

czwartek

16.10-17.15

21

38.

Seifert Krzysztof

Fizyka/

informatyka

świetlica

15.20-16.10

czytelnia

39.

Siuba Aneta

wychowanie fizyczne

środa

14.30-15.30

sala gim.

40.

Skotnicki Jarosław

język angielski

wtorek

16.15-17.00

świetlica

41.

Skrzyczewska Anna

chemia

czwartek

14.30-15.30

23

42.

Szewczyk Krzysztof

historia sztuki

poniedziałek

14.30-15.20

24

43.

Szkwarek Wioletta

matematyka

czwartek

15.25-16.10

22

44.

Święcicka- Szygenda Maria

matematyka

poniedziałek

15.25-16.10

25

45.

Trociuk Grażyna

język polski

poniedziałek

14.30-15.30

22

46.

Wawrzyniak Dorota

wychowanie fizyczne

środa

15.30-16.30

sala

47.

Wesołek Karolina

język angielski

wtorek

15.30-16.16

26

48.

Wierzbicka Dorota

język polski

Co drugi czwartek

16.15-17.45

32

49.

Wodnicka Wioletta

język polski

piątek

15.15-16.00

świetlica

50.

Wojciechowska Anna

język francuski

wtorek

14.20-15.10

12

 

 

Back to Top