Zebrania z rodzicami

Dnia 23 maja 2019r., o godz.17.30, odbędą
się spotkania rodziców z wychowawcami klas,

wg następującego harmonogramu:

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

I B

Agnieszka Bekiesz

Świetlica mała

I E

Paweł Maciejewski

24

I H

Dorota Wierzbicka / zast. Beata Paramonczyk

21

I M

Marcin Czajka

13

I P

Donata Malinowska

Za stołówką

II B

Violetta Dudziak

34

II E

Monika Kapała

08

II H

Katarzyna Fligier

31

II M

Agnieszka Bluszcz

23

II P

Agnieszka Markowska

11

3A

Paulina Ćwik

32

3B

Anna Kwiatkowska

33

3C

Joanna Dąbrowska

22.05.br. sala 15

3D

Karolina Wesołek

25

3E

Anna Wojciechowska

12

3F

Diana Kowalska

22

Pozostali nauczyciele pełnią dyżur,

w godz.17.30 – 18.30,

w stołówce szkolnej

O godz. 17.00, w stołówce szkolnej, odbędzie się spotkanie Rady Rodziców.

Ranking perspektyw

 Nasza szkoła uzyskała 266. miejsce w rankingu "Perspektywy" najlepszych liceów i techników 2019. Uzyskaliśmy srebrną odznakę jakości szkoły.

Dzień otwarty

 

 

 

DZIEŃ OTWARTY

21.03.2019r. - czwartek

w godzinach:11.30-16.00

 

 

 

 

 

 

 

25-lecie VLO

1plakatgala A2 logo

 

Konsultacje

KONSULTACJE W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2018-2019

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

Dzień

Godzina

Sala

1.

Bekiesz Agnieszka

język angielski

środa

16.10-17.00

10A

2.

Bluszcz Agnieszka

matematyka

wtorek

czwartek

8.00-8.45

16.00-17.00

23

3.

Bobowicz Marcin

religia

czwartek

15.25-16.10

9

4.

Czajka Marcin

wychowanie fizyczne

poniedziałek

15.30-17.00

sala gim.

5.

Czekatowska Anna

biologia

czwartek

16.15-17.00

31

6.

Czerkawska Beata

edb

poniedziałek

14.20-15.05

13

7.

Czernicka Agnieszka

wychowanie fizyczne

czwartek

14.30-15.20

sala gim.

8.

Ćwik Paulina

język polski

czwartek

14.35-15.20

32

9.

Dąbrowska Joanna

język angielski

poniedziałek

14.35-15.20

świetlica

10.

Dudziak Violetta

język polski

czwartek

16.15-17.00

34

11.

Ejchart Aleksandra

język angielski

piątek

15.00-15.45

15

12.

Fligier Katarzyna

język francuski

piątek

15.00-16.00

36

13.

Gajewska Anna

język niemiecki

wtorek

16.10-17.00

35

14.

Głomba Maja

język angielski

poniedziałek

13.40-14.25

świetlica

15.

Hyjek Anida

język angielski

wtorek

15.00-16.00

16

16.

Jakóbczak – Muszyńska Sylwia

historia/his

wtorek

16.15-17.00

14

17.

Janecka – Mastalerz Sabina

matematyka

poniedziałek

16.15-17.00

25

18.

Jarmolińska – Tertel Anna

fizyka

czwartek

14.30-16.15

21

19.

Kaliszewska Joanna

geografia/edb

czwartek

16.10-16.55

13

20.

Kapała Monika

podstawy przedsięb.

poniedziałek

16.15-17.00

8

21.

Kosarzycka – Łojko Ewa

biologia

chemia, etyka

wtorek

17.00-17.45

31

22.

Kowalska Diana

matematyka

wtorek

16.15-17.

23

23.

Krassowska Dorota

matematyka

czwartek

16.15-17.00

22

24.

s. Kraśner Anna

religia

wtorek

16.15-17.00

9

25.

Kuca Robert

wychowanie fizyczne

piątek

14.30-1530

sala gim.

26.

Kwiatkowska Anna

język polski/język niemiecki

wtorek

piątek

13.10-14.10

14.30-15.15

33

33

 

27.

Maciejewski Paweł

wychowanie fiz./

informatyka

środa

15.30-16.30

sala gim.

28.

Maj Małgorzata

biologia

przyroda

czwartek

15.20-16.05

31

29.

Makara – Franczyk Aleksandra

język angielski

poniedziałek

16.05-16.50

10B

30.

Malina – Tyda Barbara

język niemiecki/wos

czwartek

14.35-15.20

12

31.

Malinowska Donata

język niemiecki

poniedziałek

14.30-15.30

stołówka

32.

Malon Maciej

his/geografia

piątek

14.30-15.15

14

33.

Markowska Agnieszka

chemia

czwartek

16.10-17.00

11

34.

Nowakowska Magdalena

język niemiecki

środa

15.30-17.30

35

35.

Olichwer Gabriel

język angielski

czwartek/
środa

16.10-16.55

świetlica

36.

Psikus Aneta

język niemiecki

poniedziałek

14.30-15.15

30

37.

Raczyńska Katarzyna

fizyka

czwartek

16.10-17.15

21

38.

Seifert Krzysztof

Fizyka/

informatyka

świetlica

15.20-16.10

czytelnia

39.

Siuba Aneta

wychowanie fizyczne

środa

14.30-15.30

sala gim.

40.

Skotnicki Jarosław

język angielski

wtorek

16.15-17.00

świetlica

41.

Skrzyczewska Anna

chemia

czwartek

14.30-15.30

23

42.

Szewczyk Krzysztof

historia sztuki

poniedziałek

14.30-15.20

24

43.

Szkwarek Wioletta

matematyka

czwartek

15.25-16.10

22

44.

Święcicka- Szygenda Maria

matematyka

poniedziałek

15.25-16.10

25

45.

Trociuk Grażyna

język polski

poniedziałek

14.30-15.30

22

46.

Wawrzyniak Dorota

wychowanie fizyczne

środa

15.30-16.30

sala

47.

Wesołek Karolina

język angielski

wtorek

15.30-16.16

26

48.

Wierzbicka Dorota

język polski

Co drugi czwartek

16.15-17.45

32

49.

Wodnicka Wioletta

język polski

piątek

15.15-16.00

świetlica

50.

Wojciechowska Anna

język francuski

wtorek

14.20-15.10

12

 

 

Back to Top